ליווי אישי עד החתונה

 

ההחלטה להתחתן היא אחד הרגעים המרגשים ביותר בחיינו. אך לאחר שקיעת האופוריה הראשונית מגיע השלב של ההצפה. הצפה של שאלות- למה צריך לדאוג? מאיפה מתחילים? איפה מוצאים נותנים שירות טובים ומומלצים? איך מארגנים את סדר העדיפויות? מה קודם למה?

בעקבות הצפת השאולת מגיעה גם הצפת המשימות- להתקשר, לברר, לתאם, לארגן, לקבוע ועוד ועוד. איך עושים את כל זה מבלי לטבוע? "להתחתן בקליק" מציעים לכם פתרון גאוני.

 

החלטנו להתחתן, עכשיו מה?

אז מה עושים קודם? הולכים לראות גני אירועים או בוחרים די ג'יי? מה יותר חשוב הקייטרינג או ההזמנות? לפני שאתם מאבדים את הידיים ואת הרגליים בים המשימות שנולדו פתאום, אתם מוזמנים לפנות ל"להתחתן בקליק". מה זה "להתחתן בקליק"? "להתחתן בקליק" מציעים לכם צוות שילווה אתכם ליווי אישי וצמוד, החל מרגע ההחלטה להנשא ועד לסיום האירוע עצמו.

 

מה נותן הליווי האישי?

הליווי האישי מאפשר לכם להוריד מהראש מטלות וטרדות רבות. צוות הליווי הצמוד של "להתחתן בקליק" יחסוך מכם את ההתרוצצויות בין גני אירועים רבים ושונים עד אשר תמצאו את אשר אהבה נפשכם. מתוך הבנה של שאיפותיכם והדברים החשובים לכם, יציעו לכם צוות הליווי האישי גני אירועים העומדים בקריטריונים אותם הצבתם ובכך יעזרו לכם לצמצם את הרשימה.

כמו כן, יפנו אותכם צוות הליווי האישי אל נותני השירות השונים הנוגעים לתכנון החתונה. ביניהם- צלמים, מעצבי שמלות כלה, מאפרות, מעצבי שיער, תקליטנים ואפילו קייטרינג.

את כולם כבר בדקו הצוות של הליווי האישי. אתם יכולים להיות רגועים שכולם אנשים מקצוע מעולים מן השורה הראשונה, לא צריך לקחת הימורים.

הצוות ינחה וילווה אתכם לאורך כל הדרך, יעזור לכם בתכנון הזמן הדרוש לכל תחום ועניין ובד בבד יחסוך מכם זמן רב בהתרוצצויות מיותרות.

 

יתרונות הליווי האישי

כאשר יש לכם ליווי אישי צמוד, לאורך כל הדרך נחסכים מכם ריצות מיותרות, טלפונים לבירורים ובעיקר הרבה אנרגיות ועצבים. תקופה זו שבין ההחלטה להתחתן ועד לחתונה עמצה ידוע כתקופה לחוצה ועמוסת מתחים, חיכוכים ומריבות. הליווי הצמוד יעזור לכם להוריד את מפלס הלחץ וממילא גם את המתיחות והעומס הכרוכים בארגון החתונה. אין חששות שמא נותן השירות שבחרתם לא יעשה את העבודה כמו שצריך או שאל תמצאו מישהו כלבבכם. צוות הליווי האישי יפרוש בפניכם מגוון של נונתי שירות מצויינים שכבר מוכרים לו. צלמים מעולים, מעצבי שיער מן השורה הראשונה, מאפרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר וקייטרינג- ללקק את האצבעות. הכל כבר בדוק ונמצא איכותי. כל מה שנשאר לכם זה לבחור.

נוסף על כך, ימצאו עבורכם צוות הליווי האישי, את הדילים הטובים ביותר עבורכם.

צוות הליווי האישי יתרוצצו במקומכם וירימו טלפונים לכל הנדרש, גם אם מדובר בלוודא שהשמלה מוכנה בזמן.

 

בזמן האירוע

לאחר חודשי יגיעה רבים הגיע הרגע- יום הכלולות! האירוע עצמו עמוס פרטים ועל כן גם עמוס מקומות לטעויות. כאשר אתם נמצאים בליווי צמוד של "להתחתן בקליק" גם בזמן האירוע עצמו תוכלו להסיר כל דאגה מלבכם. הצוות שלנו יפעל גם בשטח וגם מאחורי הקלעים כדי לוודא שהכל דופק כמו שעון שוויצרי. המפות והפרחים- בצבעים שביקשתם, השירים הרצויים בתזמון הרצוי, חלוקת הזמן באירוע, תזכורות לכל נותני השירות השונים לפרטים הקטנים שחשובים לכם (למשל, להזכיר לצלם שיצלם את הדודה שולה ליד החמות).

צוות הליווי האישי ילווה אתכם עד לסיום האירוע, כדי לא להשיאר מקום לפאשלות ולטעויות.

הערב מורכב מכל כל הרבה פרטים, ואתם שם כדי להתרגש ולהינות ולא כדי לדאוג. לכן צוות הליווי האישי של "להתחתן בקליק" ידאג שהמוסיקה להליכה לחופה תתחיל בדיוק ברגע המתאים, שהצלם לא יפספס אף רגע מרגש, שמנות האוכל יוגשו בתזמון המתאים, שכל המוזמנים יימצאו את מקומם ושגם הורי החתן והורי הכלה יוכלו להרגיש בחתונה כמו אורחים בלי דאגות והתרוצצויות מיותרות.

בקיצור, צוות הליווי האישי של "להתחתן בקליק" מעניק לכם את ההזדמנות לאירוע מרגש, בלתי נשכח, עם נותני השירות הטובים ביותר, כאשר הכל מנוהל ומתוזמן כפי שחלמתם ורציתם עם מינימום מקום לטעויות והעיקר- עם ראש שקט ונקי מדאגות. וכל זאת כבר מהרגע הראשון של תחילת הבירורים והתהיות בראשית ארגון החתונה ועד לאחרון האורחים בסיומו של האירוע.

 

 


| מתחתנים || להתחתן בקליק || מתחתנים || גני אירועים || חתונה |

       מתי כדאי להתחתן ?

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב עיצוב לוגו