הכל על בחירת גן אירועים


גני אירועים לעומת אולמות

לעומת האירועים של פעם שהתרחשו כולם באולמות אירועים שגרתיים, בשנים האחרונות נפוצות מאד החגיגות בגני אירועים. גני אירועים מיוחדים הרבה יותר מאשר אולמות, נותנים הרגשה של טבע ויוקרה, משלבים ביחד את כל מה שהוא טוב ומיוחד, ומיועדים ליצירת אירועים מושלמים. בעקבות כניסתם של גני אירועים אל שוק המקומות המתאימים לאירוע, גם הסטנדרט של האולמות עלה מעט, אך עדיין - אין מה להשוות, מדובר בשתי איכויות שונות, ושום דבר לא מתקרב ליוקרה של גני אירועים מוצלחים.

 

בחירת גני אירועים

ישנם כמה פרמטרים לבחירת גני אירועים, וחשיבותם משתנה על פי בעלי האירוע, כיוון שלכל אחד אשר חוגג אירוע ובכלל – יש סדר עדיפויות שונה. הפרמטרים אשר נלקחים בחשבון אצל רוב האנשים כוללים את עיצוב הגן, מיקומו, גודלו, איכות השירות, וטיב האוכל. לכל הצדדים החשובים הללו אשר משמעותיים לאיכות האירוע מתווסף פרמטר של תקציב, ולפעמים ישנם מדדים יוצאי דופן אשר חשובים במיוחד לזוג מסוים, למשל זוג מוזיקאים המעוניין במקום בעל אקוסטיקה טובה במיוחד, או זוג אשר בין מוזמניו ישנם נכים הזקוקים לגן אירועים נגיש.

 

השוואת מחירים

מחירים לאירועים תלויים בדברים רבים, ובין השאר גם בעונות השנה. חתונת קיץ יקרה יותר מחתונת חורף, תאריכים בעלי משמעות מיוחדת, כמו למשל תאריכי יום האהבה, עולים הרבה יותר מכל תאריך אחר, כך שבעצם הבחירה לחגוג את ימי הנישואים העתידיים דווקא בתאריך מיוחד ולא שגרתי, זו בחירה שעולה הרבה כסף. בשנים האחרונה נפוצו חתונות בימי שישי בצהריים. חתונות אלו – לא רק שהן מיוחדות ומקוריות לבני הזוג ולאורחים שלהם, מדובר גם באירועים זולים יותר מאשר החתונות סטנדרטיות המתרחשות בכל אחד מערבי השבוע. לכן, כאשר אתם מוגבלים בתקציב לבחירת גני אירועים, חפשו דילים שווים, או רעיונות מקוריים, כדי שתוכלו לקבל מחירים טובים יותר במקומות הכי טובים, והרשו לעצמכם להתמקח, כך שבסופו של דבר תצליחו להוזיל עלויות.

 

גן אירועים גדול או קטן?

גני אירועים גדולים מתאימים עבור חלק מבעלי השמחות, אך מהווים חסרון עבור חלק אחר. אותו התהליך מתרחש גם בכיוון ההפוך – גני אירועים קטנים יתאימו לאירועים קטנים, ומי שרוצה לחגוג בגדול לא יוכל ליהנות משירותיהם של גני אירועים קטנים. תחושת האינטימיות המתקיימת בניהול אירוע בחלל קטן לא ניתנת להשגה בחלל גדול מדי, אך לבעלי גני אירועים רבים ישנם פתרונות בדמות מספר האולמות האפשריים לבחירה, ארגון אחר של שטח הגן, הזזת מחיצות ליצירת תחושה אינטימית, וכן הלאה. כאשר מדובר באירוע גדול ביחס אל הגן, לעומת זאת, האפשרויות להגדלת השטח הן קטנות יחסית, ולפעמים יבואו על חשבון רחבת הריקודים או במקום שטח קבלת הפנים. לכן יש לבדוק לגופו כל פתרון אשר נועד לשנות את מספר המוזמנים האפשרי במקום.

 

גני אירועים בטבע או בעיר?

מיקום גן האירועים משמעותי למדי בבחירת המקום המתאים לאירוע. מיקומו של גן האירועים ישפיע על כמות האורחים שיגיעו לאירוע, ולמידת ההשקעה אשר תידרש מהם. חתונה אשר תתקיים במקום מרוחק תגרום לכך שרק האורחים אשר מרגישים קרובים במיוחד ישקיעו ויגיעו. חתונה קרובה תזמין אליה אורחים רבים יותר, גם ממעגלים חברתיים ומשפחתיים רחוקים יותר. במידה ומדובר בחתונה בה בני הזוג גרים באזורים שונים, יהיה צורך להגיע לפשרה לגבי מיקום הגן – בין אם מדובר במרחק נסיעה שווה לשני הצדדים ובין אם מדובר בגן אשר קרוב לצד אחד ורחוק עבור הצד השני.

בנוסף למרחק הנסיעה ולאופן הנגישות לאירוע, יש לקחת בחשבון את האווירה מסביב לגן. גני אירועים הממוקמים בלב העיר צריכים לבודד היטב את הרעש אשר מגיע מבחוץ, ולהפוך את הגן לבועה קסומה בפני עצמו. גני אירועים אשר נמצאים בטבע מביאים איתם את הקסם מבלי להתאמץ יותר, ואם הם משלבים נוף ייחודי, כמו לדוגמא גני אירועים על חוף הים, הקסם מוכפל שבעתיים.

 

טיב ואיכות

כדי שהאירוע שלכם יהיה מוצלח, לא מספיק לבחור גן אירועים מעוצב. ליבו של האירוע מורכב מהאנשים אשר נמצאים בו. אתם אחראים על המוזמנים שיעשו הכול כדי לשמח אתכם, וצוות הגן מופקד על כל השאר – על צוות שנעים לעבוד אתו, במהלך האירוע ובכל ההכנות שמתקיימות לפני ואחרי.

 להתחתן בקליק


| גני אירועים || גן אירועים || להתחתן בקליק || גני אירועים בשרון || חתונה |

       מתי כדאי להתחתן ?

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב עיצוב לוגו