בחירת גן האירועים

 

לא כל יום זה קורה, אירוע של פעם בחיים, התרגשות ושמחה רבה מציפה אותנו לקראת היום המרגש הזה. לרשות החוגגים אפשרויות רבות להפוך את הערב הזה לערב בלתי נשכח, אם אתם אכן רוצים לחגוג את האירוע שלכם בצורה טובה, נשמח להציג לכם במאמר שלפניכם כמה נקודות עליהם צריך לחשוב ברגע שמתכננים את האירועים שלכם.

כאשר אתם מתכננים את האירוע שלכם, עליכם לחשוב על כמה הפרטים הרבים שיש לכם לארגן בצורה הורמונאלית בערב זה על מנת לקבל את התוצאה המושלמת שלכם.

 

הפריטים עליהם יש לחשוב

כמובן, יש הרבה פרטים, ובחתונות מסוימות ישנם פריטים מסוימים שאין בחתונות אחרות, כמו למשל, אלכוהול. הידעתם שיש חתונות ללא אלכוהול, הידעתם שיש חתונות ללא מזנון פתיחה. כן, יש שוני גדול בין אופי של חתונה אחת לאחרת, אך יש פריט אחד שהוא משותף לכל הבאים לחתונה והוא, המקום. החתונה חייבת להיות במקום כלשהו. זה יכול להיות ברבנות, באולם שמחות, בבית כנסת ויכול להיות גם גני אירועים. לאחר בדיקה ארוכה, ובעקבות הניסיון הרב שיש לכותב מאמר זה בעולם הפקת אירועים, ידוע כי ההוצאה המשמעותית ביותר בחתונה, ההחלטה המשמעותית ביותר היא באיזה מקום חוגגים את החתונה, האם זה אולם שמחות או גני אירועים. אולמות אירועים נפוצים יותר מאשר גני אירועים אך גני אירועים נחשבים למקומות יותר קלאסיים, יוקרתיים, ולעיתים קרובות גם יותר יקרים.

 

גני אירועים משהו מיוחד

הדבר המשמעותי ביותר שמאפיין גני אירועים הוא העבודה שגן אירועים הוא מקום החוגג את החתונה ואת הישיבה תחת כיפת השמיים. כך הזוג זוכה למקסימום אותנטיות בערב המיוחד שלו, ולא לאולם שמחות רגיל ושגרתי. היתרון המשמעותי שלהם זהו היכולת שלהם להיות מלכותיים, בזכות שימוש באלמנטים כמו , גשרים ונחלים, פרחים יפים, עופות ודגים במים, וכן מפלים, תאורת גן רומנטית, לפידים בוערים בפינות ובדרכים וכן במדשאות גדולות ומטופחות. כשנכנסים לתוך גני אירועים קשה, אולי אפילו בלתי אפשרי שלא להתרגש מאוד נוכח המראה המרגש. ואין ספק, הירוק היפה הזה מתאים לשמלת הכלה הנעימה והקלאסית כמו גם לשמלות כלה נועזות.

 

גני אירועים בעונות השונות

עד כה דברנו על היתרונות של גני האירועים, החיסרון הגדול ביותר של גני האירועים שלנו הוא כיפת השמיים, העובדה שהכול מתחת לכיפת השמיים גורם לזה שבחורף למשל קשה מאוד לעשות אירוע בגני אירועים, הן בגלל העובדה שגשם עשוי לרדת בכל רגע, והן בגלל הקור העז. בעיה זאת, גרמה לגני אירועים רבים שלא לעבוד בחורף ולהשבית את הגן, ממש כמו בתרדמת חורף. אך בשנים האחרונות חלה תפנית משמעותית, גני אירועים רבים החלו לייצר אלטרנטיבה איכותית וטובה מספיק בהשוואה למה שהיה בעבר, והוא קירוי הגן באמצעות חומרים שונים, כגון אוהלים גדולים, שכמובן שלא נראים כמו אוהלים של טיולים אלא חיפוי מאסיבי ויציב מאוד. את החלל הזה גני האירועים לא רק שחוסמים מפני גשם אלא גם מפני רוחות וכן מפני קור. כך למעשה יכול הזוג להחליט האם הוא מעוניין לערוך את החופה בחוץ, גם אם זה בחורף בעוד שהאוכל והריקודים יהיה באזור המחופה, או שהוא מלכתחילה מעוניין שכל האירוע ייקח את מקומו באזור המחופה.

כמובן, לא דומה המחירים שגובים גני האירועים בקיץ למחירים בחורף, הביקוש ללא כל ספק יורד בקיץ, זוגות רבים מעדיפים אולמות וכן גם מספר החתונות נמוך בהרבה בחורף מאשר בקיץ.

 

גן אירועים בטבע

גני אירועים קיימים בכל קצוות הארץ מהצפון ועד הדרום הרחוק. אין זה משנה היכן אתה גר, אם אתה מעוניין בגן אירועים קרוב לביתך סביר שתמצא אותו ללא כל מאמץ.

אם זאת ישנם אנשים המעדיפים גני אירועים ייחודיים, גן אירועים הממוקם באופן ייחודי ליד נוף או אתר חשוב, כגון הכותל המערבי, חשוב להם הרבה יותר מאשר כל מיקום אחר של אותו גן אירועים, גם אם זה אומר שאת החתונה שלכם אתם תעשו רחוק מאוד מהבית. הרי בסך הכל כל עוד אתם מארגנים הסעה מסודרת לאותו מקום, אתם יכולים לעשות את החתונה שלכם בכל מקום, והעיקר שתזכרו לקבוע שעות נורמאליות להסעה, גם לחזור, כי חזרה מגני אירועים בצפון למשל עשויה להיות ארוכה מאוד, ולכן עדיף דווקא להתחיל מוקדם יותר ולסיים מוקדם יותר.

מקווים שכעת אתם מכירים את הנושא של גני האירועים בצורה יותר טובה, בהצלחה בבחירה.

 


| גני אירועים || גן אירועים || להתחתן בקליק || גני אירועים בשרון || חתונה |

       מתי כדאי להתחתן ?

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב עיצוב לוגו