אוסף משפטים ורעיונות נבחרים להזמנות

 

התארסתם? בשעה טובה! בתקופה הקרובה אתם תהיו עסוקים בהכנות נמרצות לקראת החתונה. הפרט האחרון לו דואגים ברשימת המטלות לארגון והפקה של החתונה הוא ההזמנות. הסיבה היא בעיקר טכנית, יש דברים רבים אותם צריך לקבוע ולהזמין על מנת לדעת את המקום, השעה, הסעות, משך התוכנית בחתונה ועוד..

אמרו לי איך ההזמנה שלכם נראית ואומר לכם איך החתונה שלכם תראה

סוגים שונים ומגוונים יש להזמנות, צבעים, צורות, חומרים, עם תמונה בלי תמונה, עם פסוקים או בלי, דיוור בפייסבוק ובמיילים או בדואר וטלפונים, אזכור לסבא ז"ל או לסבתא שתחיה ועוד רבות הדרכים.

אם יש משהו שנכון ברוב המוחלט של המקרים אם נסתכל על ההזמנה של הזוג ניתן ללמוד על אופיים של הזוג ועל החתונה שתהיה.

 

הזמנה לזוג המגניב והמודרני

הזמנות המבוססות על הפרופיל שלכם בפייסבוק ועל האפליקציה להזמנה לאירועים, לא מדובר על הזמנה בפייסבוק, אלא על הזמנה מנייר הנראית כמו פייסבוק רק עם שינוי של סטאטוס היחסים למאורסים ותיאור האירוע לפרטיו – שעה, תאריך, חתונה. – מדליק משהו..

הזמנה לזוג הדביק

אם אתם מהזוגות הדבקים (בפומבי) ההזמנה שלכם ככל הנראה תכיל את התמונה שלכם בים מתנשקים או מתחבקים ברגש (אוו..), החתונה שלכם כנראה תהיה מלאה במצגות שלכם על עצמכם, זיקוקים וכו'..

 

הזמנה לזוג הקמצן

הייתם מצפים שזוג כזה יזמין אתכם במייל או בפייסבוק וזהו? לא. אם אתם מקבלים הזמנה לחתונה מנייר פשוט ללא עיצוב כלל – השבלוניות בהתגלמותה, כדאי שתגיעו שבעים לחתונה, מהחתונה הזאת אתם לא תצאו עם פרפרים בבטן מהמזרקות והברבורים באגם, ככל הנראה תגיעו לאולם פשוט עם אוכל ברמה סבירה ובלי הרבה דאוונים. הזוג הקמצן יתקשר אליכם פעמיים לפני החתונה על מנת לוודא שהוא לא מזמין לכם מקום סתם, והוא לוקח בחשבון 20% מהמוזמנים שמאשרים הגעה כרזרבים, אם תגיעו מאוחר צפו להמתין עד שייערך שולחן למענכם.

 

הזמנה לזוג הקיצ'י

אם חבר שלכם ההיי טקיסט מתחתן עם מישהי עדינה ועם טוב טעם נשי, צפו לקבלת הזמנה מנייר אורז מתכלה. בחתונה שלהם אתם יכולים לצפות לשמלת כלה מהממת, חתונה מרגשת עם כינורות מלווים ומגוון שושנים על השולחנות, ברבורים באגם ולפידי אש. ההזמנה שלהם יכולה להכיל פסוקים רומנטיים או משפטי חריזה כמו: אני אוהב אותה והיא אותי לכן היא בחרה דווקא בי! וכן משפטים כמו "נשיקות וחיבוקים" במקום קבלת פנים. הזוג הזה אפילו לא יעיז להתקשר אליכם על מנת לוודא הגעה, הוא ישאיר פתק בהזמנה לאישור הגעה. אגב, בחתונה שלו תראו ככל הנראה 20% מהכיסאות ריקים.

 

 

ישנם עוד סוגים רבים של זוגות ועוד סוגים רבים להזמנות. אנחנו ננסה להציג לכם ניתוח כליל של המשפט הגדול על גב ההזמנה.

הזמנות לחתונה ופסוקים

אם אתם רושמים פסוקים על ההזמנות, אתם כנראה עוד מחוברים למקורות שלכם, דתיים או מסורתיים. בדרך כלל הפסוק יהיה משיר השירים – נדיר שהוא יהיה מספר אחר. אגב, הנסחפים הם אלה המצטטים קטעי לימוד מהמקורות על נשמות המתחברות בעת החתונה, חופרים עם שלוש ארבע משפטים, ומציגים את מקור הציטוט על מנת להיראות מלומדים נדרים.

 

הפסוקים המקובלים הם :

"חיפשתי את שאהבה נפשי – מצאתיו ולא ארפנו"

"קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה"

"מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה"

אם אתם יוצאים כבר עשר שנים הפסוק שיתאים לכם הוא מתיאור המתנת יעקב לרחל :

"והיו בעיניו כימים אחדים באהבתו אותה"

השמרנים העליזים ירשמו:

"זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו"

 

"המקוריים" הם אלה שיחפשו פסוק שקשור לאהבה ויבליטו את האותיות שלהם(בדרך כלל יהיה להם איזה התעלמות קלה מאי סדר רצוי בהופעת האותיות – נסלח להם..")

החרדים מההורים ישתמשו בפסוק "על כן יעזוב את אביו ואת אימו ודבק באשתו" במטרה לרמוז להם להפסיק להתערב בהכנות לחתונה(רמז לעתיד – זה רק מתגבר כשיש ילדים).

 

הזמנות לחתונה – מחירים

אם אתם מעוניינים לעצב הזמנות לחתונה – רצוי שתבררו מחירים בין בתי הדפוס השונים, ניתן למצוא הבדל עצום והבדל מינורי מאוד אם בכלל ביחס למחיר באיכות הדפסת ההזמנות.

 

טיפים להדפסת ההזמנה ושליחתה

וודאו 20 פעמים לפני שההזמנה היא אכן מה שאתם רוצים שבית הדפוס ידפיס – החתימו אותם על הבקשות שלכם, אחרת סיכוי טוב שתקבלו טעויות מעצבנות בהדפסה.

שלחו את ההזמנות 3 שבועות קודם ולא שבוע או חודש וחצי קודם. אם יש חייל שצריך להגיע דאגו שהוא יקבל ראשון על מנת שיכין את המפקדים מספיק בזמן.

 

והכי חשוב שיהיה במזל טוב!

 

 
| מתחתנים || להתחתן בקליק || מתחתנים || גני אירועים || חתונה |

       מתי כדאי להתחתן ?

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב עיצוב לוגו